GLS Web Design logo
Profil
flash
... a Váš web dokáže viac!

Vytvárame web stránky, kde každá je originálom podľa priania zákazníka. Týka sa to nielen dizajnu, ale aj aplikácie v pozadí. Sú vytvorené na mieru tak, aby stránka prezentovala Vašu firmu a výrobky, umožnila zákazníkom dozvedieť sa viac a vykonať akciu - predať, alebo nasmerovať jeho záujem k Vám.

Naši zákazníci sú naše najlepšie referencie!

Sme tu pre Vás, ak:
 • VÁM ZÁLEŽÍ NA KVALITE - za svojou prácou si stojíme!
 • SA CHCETE ODLÍŠIŤ - navrhneme Vám originál dizajn!
 • POTREBUJETE APLIKÁCIU NA MIERU - naše programy Vám uľahčia prácu!
 • HĽADÁTE OSOBNÝ PRÍSTUP - venujeme sa klientom individuálne!
 • DÔVERUJETE ODBORNÍKOM - máme dlhoročné skúsenosti!
 • NECHCETE RISKOVAŤ - robíme všetko pre spokojnosť našich klientov!

Nechajte internet pracovať za Vás!

Pre mnohých je internet v lepšom prípade stále iba nutnosťou a web-stránku majú len preto, že ju majú aj ostatní. Nepovažujú ho za prínosný a ročne naň vyčlenia rozpočet, ktorý neprevyšuje náklady na spotrebný materiál v ich kancelárii.

Príďte k nám a ukážeme Vám, že pri vhodnom koncepte Vaša prezentácia na internete dokáže šíriť informácie o Vašej firme a výrobkoch, akoby Vám v tíme pribudol ďalší výkonný marketingový pracovník. To však môže byť iba začiatok! Návštevníci stránok sú samozrejme potenciálni zákazníci a internet je plnohodnotným predajným kanálom, prostredníctvom ktorého dokážete nielen informovať, ale hneď aj predávať. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie, povieme Vám viac!

Profil spoločnosti


WEB Design - tvorba webových stránok WEB Design - tvorba webových stránok
Pri návrhu web-stránok dbáme nielen na dizajn samotný, ale aj na dodržanie zásad jednoduchého a zrozumiteľného ovládania. Odporučíme Vám ako rozvrhnúť ovládacie prvky na stránke, použijeme najnovšie trendy v grafike a programovaní.


Vývoj softvérových aplikácií Vývoj softvérových aplikácií
Práca s databázami, reporty podľa požiadaviek, exporty a importy dát napríklad pre účtovníctvo či iné Vaše systémy, ale samozrejme aj programovanie činností tak, aby sa web stal predajným nástrojom a pracoval pre Vás čo najefektívnejšie.


Corporate identity - design, logo, tlač Corporate identity - design, logo, tlač
Komplexný návrh od loga cez vizitky, hlavičkové papiere, poznámkové listy až po umiestnenie loga na propagačných materiáloch, skrátka všetky typy materiálov, ktoré prispievajú k budovaniu Vašej značky.


Outsourcing / Technická podpora Outsourcing / Technická podpora
Všetky programátorské a technické problémy riešime dodávateľským spôsobom, nemusíte sa teda starať o ich zabezpečenie v prípade pracovnej neschopnosti či dovolenky, sme Vám k dispozícii vždy, keď to potrebujete.


Obchodné aplikácie - eShop Obchodné aplikácie - eShop
Ponúkate tovar alebo služby? Predaj cez internet je nielen jednoduchý, ale aj efektívny a my Vám ponúkame riešenie! Internetový obchod postavený na prostredí ActiveWeb predstavuje jedno z najlacnejších riešení a pritom dokáže ponúknuť funkcionalitu robustného eShopu.


Redakčný systém (CMS) Redakčný systém (CMS)
V tomto prípade zaužívaný názov nie celkom presne vystihuje podstatu. Dôležité pre Vás je vedieť, že máme riešenie, ak potrebujete často dopĺňať alebo meniť obsah Vašich web-stránok.
  Profil spoločnosti »
(PDF dokument, 1455 kB)

Profil spoločnosti
Top
...a Váš web dokáže viac!
FacebookTwitterLinkedIn
Sme tu pre Vás, ak:
 • VÁM ZÁLEŽÍ NA KVALITE - za svojou prácou si stojíme!
 • SA CHCETE ODLÍŠIŤ - navrhneme Vám originálny dizajn!
 • POTREBUJETE APLIKÁCIU NA MIERU - naše programy Vám uľahčia prácu!
 • HĽADÁTE OSOBNÝ PRÍSTUP - venujeme sa klientom individuálne!
 • DÔVERUJETE ODBORNÍKOM - máme dlhoročné skúsenosti!
 • NECHCETE RISKOVAŤ - robíme všetko pre spokojnosť našich klientov!
B2B redakčný systém banner web stránka B2C facebook CMS twitter corporate identity grafika web design hosting optimalizácia stránok XHTML responsive design logo internetový obchod vývoj softvéru pay-per-click internetová prezentácia e-commerce SEO web 2.0 grafický design HTML PPC registrácia domén AdWords intranet e-shop .NET e-business e-marketing flash
Bottom