GLS Web Design logo
Profil
flash
... a Váš web dokáže viac!

Vytvárame web stránky, kde každá je originálom podľa priania zákazníka. Týka sa to nielen dizajnu, ale aj aplikácie v pozadí. Sú vytvorené na mieru tak, aby stránka prezentovala Vašu firmu a výrobky, umožnila zákazníkom dozvedieť sa viac a vykonať akciu - predať, alebo nasmerovať jeho záujem k Vám.

Naši zákazníci sú naše najlepšie referencie!

Sme tu pre Vás, ak:
 • VÁM ZÁLEŽÍ NA KVALITE - za svojou prácou si stojíme!
 • SA CHCETE ODLÍŠIŤ - navrhneme Vám originál dizajn!
 • POTREBUJETE APLIKÁCIU NA MIERU - naše programy Vám uľahčia prácu!
 • HĽADÁTE OSOBNÝ PRÍSTUP - venujeme sa klientom individuálne!
 • DÔVERUJETE ODBORNÍKOM - máme dlhoročné skúsenosti!
 • NECHCETE RISKOVAŤ - robíme všetko pre spokojnosť našich klientov!

Nechajte internet pracovať za Vás!

Pre mnohých je internet v lepšom prípade stále iba nutnosťou a web-stránku majú len preto, že ju majú aj ostatní. Nepovažujú ho za prínosný a ročne naň vyčlenia rozpočet, ktorý neprevyšuje náklady na spotrebný materiál v ich kancelárii.

Príďte k nám a ukážeme Vám, že pri vhodnom koncepte Vaša prezentácia na internete dokáže šíriť informácie o Vašej firme a výrobkoch, akoby Vám v tíme pribudol ďalší výkonný marketingový pracovník. To však môže byť iba začiatok! Návštevníci stránok sú samozrejme potenciálni zákazníci a internet je plnohodnotným predajným kanálom, prostredníctvom ktorého dokážete nielen informovať, ale hneď aj predávať. Kontaktujte nás a dohodnite si osobné stretnutie, povieme Vám viac!

Profil spoločnosti


WEB Design - tvorba webových stránok WEB Design - tvorba webových stránok
Pri návrhu web-stránok dbáme nielen na dizajn samotný, ale aj na dodržanie zásad jednoduchého a zrozumiteľného ovládania. Odporučíme Vám ako rozvrhnúť ovládacie prvky na stránke, použijeme najnovšie trendy v grafike a programovaní.


Vývoj softvérových aplikácií Vývoj softvérových aplikácií
Práca s databázami, reporty podľa požiadaviek, exporty a importy dát napríklad pre účtovníctvo či iné Vaše systémy, ale samozrejme aj programovanie činností tak, aby sa web stal predajným nástrojom a pracoval pre Vás čo najefektívnejšie.


Corporate identity - design, logo, tlač Corporate identity - design, logo, tlač
Komplexný návrh od loga cez vizitky, hlavičkové papiere, poznámkové listy až po umiestnenie loga na propagačných materiáloch, skrátka všetky typy materiálov, ktoré prispievajú k budovaniu Vašej značky.


Outsourcing / Technická podpora Outsourcing / Technická podpora
Všetky programátorské a technické problémy riešime dodávateľským spôsobom, nemusíte sa teda starať o ich zabezpečenie v prípade pracovnej neschopnosti či dovolenky, sme Vám k dispozícii vždy, keď to potrebujete.


Obchodné aplikácie - eShop Obchodné aplikácie - eShop
Ponúkate tovar alebo služby? Predaj cez internet je nielen jednoduchý, ale aj efektívny a my Vám ponúkame riešenie! Internetový obchod postavený na prostredí ActiveWeb predstavuje jedno z najlacnejších riešení a pritom dokáže ponúknuť funkcionalitu robustného eShopu.


Redakčný systém (CMS) Redakčný systém (CMS)
V tomto prípade zaužívaný názov nie celkom presne vystihuje podstatu. Dôležité pre Vás je vedieť, že máme riešenie, ak potrebujete často dopĺňať alebo meniť obsah Vašich web-stránok.
  Profil spoločnosti »
(PDF dokument, 1455 kB)

Profil spoločnosti
Top
...a Váš web dokáže viac!
FacebookTwitterLinkedIn
Sme tu pre Vás, ak:
 • VÁM ZÁLEŽÍ NA KVALITE - za svojou prácou si stojíme!
 • SA CHCETE ODLÍŠIŤ - navrhneme Vám originálny dizajn!
 • POTREBUJETE APLIKÁCIU NA MIERU - naše programy Vám uľahčia prácu!
 • HĽADÁTE OSOBNÝ PRÍSTUP - venujeme sa klientom individuálne!
 • DÔVERUJETE ODBORNÍKOM - máme dlhoročné skúsenosti!
 • NECHCETE RISKOVAŤ - robíme všetko pre spokojnosť našich klientov!
internetový obchod hosting redakčný systém optimalizácia stránok web design XHTML corporate identity vývoj softvéru B2B responsive design banner e-marketing grafika intranet logo flash internetová prezentácia twitter pay-per-click web stránka CMS PPC grafický design web 2.0 e-business AdWords e-commerce B2C facebook e-shop .NET SEO registrácia domén HTML
Bottom